Polonyalı Kamyoncular, Discovery Channel’da ekrana gelecek!

Polonyalı Kamyoncular, Discovery Channel’da ekrana gelecek!
Yolların fatihleri inanılmaz rotaları, ne olduğunu bilmedikleri yükleri ve yepyeni maceraları ile yine karşınızda! “Polonyalı Kamyoncular” 3 Nisan’dan itibaren her Çarşamba 21:00’de Discovery Channel’da.
 
Polonyalı kamyoncular için direksiyon sallamak bir hayat tarzı haline gelmiş ve önlerine çıkan her engel iddialı yeni bir sınav. Yüklerini zamanında yerlerine teslim etmek için sevdiklerinden çok uzakta, gece gündüz binlerce kilometre yol katediyorlar. Romanya'nın yollarına, Almanya'nın park yerlerine ve Polonya otobanlarındaki trafik kargaşalarına bana mısın demiyorlar. Bu dizide, yeni bir kamyoncu işi öğrenirken, aşırı büyük bir kargonun gece nakliyesini izliyor, kamyoncuların karşılaştıkları tehlikeli yükleri görüyor ve kamyoncuların boş vakitlerinde neler yaptıklarını öğreniyoruz. Ama iş sadece direksiyon sallamak değil! Gün içinde başlarından geçenlere ilişkin hikayeler, park yerlerinde tesadüfen buluşmalar ve yollarda yapabilecekleri yemek tariflerinin paylaşılması da kamyoncuların hayatlarının bir parçası. Polonyalı kamyoncuların kanıtladığı bir şey varsa, o da yaşınız ya da cinsiyetiniz ne olursa olsun, kamyoncuysanız kamyon aşkı kanınıza işlemiş demektir.
 
Zorlu yollarda, heyecanlı yolculuklar yaparak yüklerini teslim etmek için mücadele veren Polonyalı Kamyoncular (Polscy Truckers) 3 Nisan’dan itibaren her Çarşamba 21:00’de Discovery Channel ekranlarında olacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER