Sex and the City'nin devam dizisi için hazırlıklara başlandı

Sex and the City'nin devam dizisi için hazırlıklara başlandı
Ekranın kült dizilerinden birisinin devam dizisi için hazırlıklara başladı. Paramount Television ve Anonymous Content, HBO'nun altı sezon süren bol ödüllü dizisi Sex and the City'nin devamı için harekete geçti.

İki şirket, dizinin uyarlandığı romanın yazarı Candace Bushnell'in yeni kitabı "Is There Still Sex in the City?"nin haklarını dizi olarak uyarlamak için aldı. Busnell'in kitabı Ağustos 2019'da raflarda olacak ve yazar, dizi projesinin pilot bölümünün senaryosunu yazıp yürütücü yapımcı olarak destek verecek.

Yeni kitap 50 yaşını aşmış kadınların New York'taki aşk, arkadaşlık, evlilik, flört ve seks hayatına odaklanacak. Hikayenin merkezinde Manhattan'ın Upper East Side bölgesi ve The Village olarak bilinen dışa kapalı yerleşim bölgesi olacak.

Şu an için ana diziden herhangi bir karakterin hikayeye dahil olup olmadığı bilinmiyor. Bushnell'in kitaplarından Lipstick Jungle NBC için, Sex and the City karakterlerinden Carrie'nin gençliğini konu alan The Carrie Diaries ise The CW için dizileştirilmişti.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER