Leslie Odom Jr. The Sopranos'un filminin kadrosuna dahil oldu

Leslie Odom Jr. The Sopranos'un filminin kadrosuna dahil oldu
HBO'nun hit dizisi The Sopranos'un filminin hazırlandığını geçtiğimiz yılın mart ayında duyurmuştuk. Kadrosunda Alessandro Nivola, Jon Bernthal, Vera Farmiga, Corey Stoll, Ray Liotta, Billy Magnussen ve Michael Gandolfini'nin yer aldığı filme Leslie Odom Jr. da dahil oldu.
 
The Many Saints of Newark isimli film, 1960'lu yıllarda New Jersey'deki Afro-Amerikalı ve İtalyan topluluklar arasında çıkan çatışmalar üzerine kurulu olacak. Filmde ana dizide yer alan karakterler de bulunacak ama Tony Soprano'nun ailesinin genç versiyonlarının olması bekleniyor. Bu karakterlere Tony'nin amcası Junior da dahil.

Kadroya dahil olan Odom Jr.'ın canlandıracağı karakter şu an için bilinmiyor. 2013 yılında vefat eden başrol oyuncusu James Gandolfini'nin oğlu Michael Gandolfini filmde babasının dizide canlandırdığı Tony Soprano karakteriyle ekranda olacak.  Film, 25 Eylül 2020'de vizyonda olacak. 

David Chase ve Lawrence Konner'ın senaryosunu yazdığı filmin yapımcılığını New Line şirketi üstlendi. Chase, filmin yönetmenliğini de yapacak. HBO'da yayınlanan The Sopranos altı sezon sürmüştü ve yayın hayatı boyunca 21 Emmy ödülü kazandı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER