Hollywood’un en eğlenceli yapımları ​FOXLIFE’ta ekrana geliyor!

Hollywood’un en eğlenceli yapımları ​FOXLIFE’ta ekrana geliyor!
İlk günden bu yana dünyanın en sevilen ve izlenen romantik komedi, komedi ve drama dizilerinin yanı sıra ödül törenleri ve gece yarısı şovlarını izleyicilerle buluşturan FOXLIFE, yabancı filmlerle hafta sonu akşamlarına eğlence ve kahkaha katıyor. Hollywood’un en eğlenceli yapımları her cumartesi ve pazar saat 21.30’da FOXLIFE kanalında izleyicilerle buluşuyor.

Neler olup bittiğinden bihaber olduğu halde bir yandan bir terörist bir yandan da CIA için çalışan ajanın hikayesi, “Zoolander” ile ekranlara geliyor. Ben Stiller, Owen Wilson ve Will Ferrell’ın muhteşem oyunculuklarıyla kahkaha dolu anları garantileyen “Zoolander” (Zırtapoz), 2 Mart Cumartesi akşamı saat 21.30’da FOXLIFE kanalında.

“Zoolander 2” ise basit bir modellik işi için Roma’ya giden iki kafadarın kendilerini bir komplonun içinde buldukları garip ve eğlenceli olayları konu alıyor. Penélope Cruz, Katie Couric, Justin Biber, Amy Stiller gibi ünlü isimlerin katılmasıyla ilk filmde başlayan macerayı devam ettiren “Zoolander 2” (Zırtapoz 2), 3 Mart Pazar saat 21.30’da FOXLIFE kanalındaizleyicilerle buluşuyor.

Bir psikiyatrist ve en önemli müşterisi olan çete lideri… Robert De Niro, Billy Crystal, Lisa Kudrow gibi önemli isimlerden oluşan kadrosuyla “Analyze This” (Anlat Bakalım), 9 Mart Cumartesi akşamı 21.30’da FOXLIFE kanalında.

İlk filmdeki kaosun hiç azalmadan sürdüğü devam filmi “Analyze That” (Anlatamadım mı?) ise 10 Mart Pazar akşamı 21.30’dan itibaren FOXLIFE kanalında kahkaha dolu saatler vaat ediyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER