CBS All Access, Star Trek: Discovery dizisine üçüncü sezon onayı verdi

CBS All Access, Star Trek: Discovery dizisine üçüncü sezon onayı verdi
CBS'in online yayın platformu All Access'te yayınlanan Star Trek: Discovery, üçüncü sezon onayını aldı. 17 Ocak'ta ikinci sezonuyla ekrana dönen dizinin gelecek sezonunda Michelle Paradise (The Originals, Exes & Ohs), ikinci showrunner pozisyonuyla Alex Kurtzman'a eşlik edecek.

Star Trek: Discovery'nin ilk sezon finalinde Discovery, başka bir gemiden acil çağrısı almış ve geminin Christopher Pike'ın yönettiği USS Enterprise olduğu ortaya çıkmıştı. Pike'ı Anson Mount'un, evrenin bilindik karakterlerinden Spock'u Ethan Peck'in canlandırdığı Star Trek: Discovery'nin kadrosunda The Walking Dead oyuncularından Sonequa Martin-Green, Jason Isaacs, James Frain, Michelle Yeoh, Doug Jones, Antoy Rapp, Chris Obi ve Emily Coutts gibi isimler de bulunuyor.

CBS All Access'te Patrick Stewart'ın Next Generation'daki karakteri Captain Jean-Luc Picard'ı canlandıracağı yeni bir Star Trek dizisinin hazırlıkları da devam ediyor. Ayrıca Star Trek evrenine Nickelodeon'da ekrana gelmesi beklenen yeni bir animasyon dizinin dahil edilmesi de planlanıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER