Disney Channel, Şubat ayında da çok eğlendirecek!

Disney Channel, Şubat ayında da çok eğlendirecek!
Uyduda her zaman şifresiz yayınlanan, aile eğlencesinin adresi Disney Channel, Şubat ayında da birbirinden zengin ve renkli içerikleri izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor. Şubat’ta Disney Channel’da Mickey ve arkadaşları Donald, Goofy, Minnie ve Daisy’nin dönüşen spor arabalarıyla yeni maceralara atıldığı Mickey ve Çılgın Yarışçılar’ın yeni sezonu başlıyor. Sahaların hızlı çocukları İlk 11 ise, yeni sezonda yepyeni bölümleriyle taraftarlarını coşturmaya hazırlanıyor. Felaketlerin vahşi maceralara dönüştüğü Milo ve Hep Ters Giden İşleri’nde sonsuz iyimserliği ve coşkusu ile Milo’nun maceraları ikinci sezonda kaldığı yerden devam edecek. Sabah kuşağının vazgeçilmezi olan dizi Muppets Bebekler’de ise Kermit ve arkadaşları hayal güçlerini kullanarak yeni heyecanlara atılmayı sürdürecek. Çiçek Dilligil’in sunduğu sağlıklı yaşam temalı eğlence programı Küçükler ile Büyükler yeni bölümlerinde ünlü konukları ile izleyicilere sağlıklı yaşama dair eğlenceli ipuçları aktarmaya devam edecek. Aristokediler, Yılbaşı Patileri, Kaplan Tigger, Bir Böceğin Yaşamı, Aslan Kral 1 1/2 ve Süper Patiler gibi birbirinden eğlenceli filmler ise Sihirli Hafta Sonu kapsamında tüm aileyi ekran başına toplayacak.

2. SEZON YENİ BÖLÜMLER DEVAM EDİYOR: İLK 11
Şahinler takımı yeni sezon hazırlıklarını tamamladıysa taraftarlar tribündeki yerlerini alabilir! Ve işte karşınızda sahaların hızlı çocukları! Bu sezon hepsinden daha hızlı olacak! İlk 11 yepyeni bölümleriyle Disney Channel'da! Eee ne duruyorsun hadi formaları hazırla!

İlk 11, Pazartesi’den Perşembe’ye saat 19.45’te Disney Channel’da!

YENİ SEZON: MICKEY VE ÇILGIN YARIŞÇILAR
Yerlerinize, hazır, BAŞLA! Mickey ve arkadaşlarını yepyeni maceralarda yarışırlarken izleyin. Mickey, Donald, Goofy, Minnie ve Daisy, dönüşen spor arabalarıyla Hot Dog Tepesi ve dünyanın birçok yerinde yarışlara katılıyorlar. Sakın kaçırmayın!
Mickey ve Çılgın Yarışçılar 2. sezonu ile 2 Şubat’tan itibaren hafta içi her gün saat 07.30’da Disney Channel’da.

YENİ BÖLÜMLER DEVAM EDİYOR: MILO VE HEP TERS GİDEN İŞLERİ
Fineas ve Förb’e çok yakın bir mahallede yaşayan Milo, Murphy Kanunları’nın ilk açıklayan kişinin torunudur. Milo Murphy için yanlış gidebilecek bir iş varsa o iş kesin yanlış gider! Fakat Milo’nun sonsuz iyimserliği ve coşkusu herhangi bir felaketi vahşi bir maceraya dönüştürebilir. Milo bilgisi, sırt çantasındaki ekipmanları ve korkusuz arkadaşları Melissa ve Zack ile her olasılığa hazır.
Milo ve Hep Ters Giden İşleri 2.sezon yeni bölümleri ile hafta sonları saat 10.00’da Disney Channel’da.

YENİ BÖLÜMLER DEVAM EDİYOR: MUPPETS BEBEKLER
Muppets Bebekler tekrar ekranlarda! Kermit ve arkadaşları hayal güçlerini kullanarak dünyanın dört bir ucuna gidiyorlar. Özlediğiniz Muppets’ları kaçırmamak için Disney Channel sabah kuşağını kaçırmayın.
Muppets Bebekler, hafta sonları 7.30’da.

SİHİRLİ HAFTA SONLARI

Ailece izleyeceğiniz sihirli filmler için hepinizi her hafta sonu 11.00’de Disney Channel’a bekliyoruz! 
Şubat ayında yayınlanacak filmler:
  • 9 Şubat Cumartesi; Aristokediler
  • 10 Şubat Pazar; Yılbaşı Patileri
  • 16 Şubat Cumartesi; Kaplan Tigger
  • 17 Şubat Pazar; Bir Böceğin Yaşamı
  • 23 Şubat Cumartesi; Aslan Kral 1 1/2
  • 24 Şubat Pazar; Süper Patiler
Sihirli hafta sonu filmleri her Cumartesi ve Pazar saat 11.00’de Disney Channel’da!

YENİ BÖLÜMLER: KÜÇÜKLER İLE BÜYÜKLER
Küçükler ile Büyükler, Çiçek Dilligil’in sunduğu ve teması sağlıklı yaşam olan bir eğlence programı. Ünlü konuklar ve yorumcu çocuklar vasıtasıyla sağlıklı yaşamın 3 öğesi olan sağlıklı beslenme, spor ve zihin egzersizleri konularında aktiviteler ile izleyiciler hem eğlenirken öğrenecek. Küçükler ile büyüklerin yarıştığı programın bu ayki konukları 3 Şubat’ta Gökhan Türkmen, 10 Şubat’ta Zeynep Bozkurt ve kızı Mira. 

Küçükler ile Büyükler, her Pazar saat 18.00’de Disney Channel’da!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER