Televizyonda sezon kaldığı yerden devam ediyor!

Televizyonda sezon kaldığı yerden devam ediyor!
Üç hafta yayın arası veren diziler bu hafta ekrana dönüyor. Diziler üç hafta aradan sonra seyirciyle buluşmadan önce geçmiş bölümlerin hikayesini özetleyen tanıtım videoları yayınladılar. Star Tv'de Söz, Erkenci Kuş, İstanbullu Gelin, Avlu; Fox Türkiye'de Kadın, Savaşçı, Bizim Hikaye, Yasak Elma; Atv'de Sen Anlat Karadeniz; Bir Zamanlar Çukurova, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz; Show Tv'de Çukur, Çarpışma, Gülperi; Tv8'de Kızım, Jet Sosyete ve Kanal D'de Arka Sokaklar, Bir Litre Gözyaşı, İkizler MemoCan, Muhteşem İkili, Çocuklar Duymasın gibi devam eden diziler bu hafta yeni bölümleriyle ekran yarışına dönüyor. 

Sektörde yaşanan krize rağmen yayına yeni diziler de çıkıyor. TRT1'de başlayan Vuslat, Halka, Tek Yürek; Star Tv'de 27 Ocak pazar akşamı ilk bölümünü yayınlayacağını ilan eden Kardeş Çocukları; Kanal D için hazırlanan Yüzleşme ve kod adı Artvinli olan drama; Atv'de yayın sırası bekleyen Hercai ve Zalim; Fox Türkiye'de yayınlanacak olan Vurgun ve Mart başında yayına çıkması planlanan uyarlama dizi Hayat Gibi ile birlikte yarışa 10 yeni dizi daha katılmış olacak.

Atv'de yayınlanan ve çok izlenen TİMS&B yapımı Bir Zamanlar Çukurova ve Sen Anlat Karadeniz de 3 dakikalık özet videosu yayınlayan dizilerden. 

İşte Sen Anlat Karadeniz dizisi için yayınlanan özet videosu


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER