Güney Kore yapımı olan Kralın Kızı, TRT 1’de ekrana gelecek!

Güney Kore yapımı olan Kralın Kızı, TRT 1’de ekrana gelecek!
TRT 1, 15 Ocak’ta yeni bir Kore dizisiyle izleyici karşısına çıkacak… Güney Kore yapımı olan “Kralın Kızı”, Kral Yung’un gerçek kızı olduğunu bilmeden, annesi Chaehwa, üvey babası Kuchon ve kız kardeşi Solhi’yle mutlu bir köy yaşamı süren Solnan’ın, tüm ailesini kaybetmesiyle seyri değişen yaşamını ve gerçek kimliğini öğrenene kadarki süreçte gelişen olayları konu alıyor.

Dizide Solnan’ın gözü hep yükseklerde olan kardeşi Solhi, Solnan da dâhil herkesi kandırarak onun yerine geçmiş ve prenses olmuştur. Bir kızı olduğunu Solhi’nin saraya gelmesiyle öğrenen Kral Yung ise, kendi oğlu Myong ile eski kralın oğlu Jinmu’nun yerlerini onlar henüz çocukken gizlice değiştirmiştir.

Dizi gerçek kimliklerini bilmeyen prensler ile prensesin, gerçekleri öğrenene kadar başlarından geçen olayları, uğradıkları ihanetleri ve kesişen yaşamlarını anlatmaktadır.

Kralın Kızı birinci bölüm özeti:

General Yung, Kuzey Wei ordusuyla savaşırken, sevgilisi Chae Hwa ondan bir bebek beklediğini fark eder. Ama bunu herkesten gizlemek zorundadır çünkü ilişkilerinden kimsenin haberi yoktur. Babası Baek Ga da, kralın emriyle gönderildiği Kalim’den, saraya geri çağrılmayı beklerken, kızına iyi bir evlilik yaptırabilme hayalleri kurmaktadır.

Kralın Kızı, 15 Ocak 2019’den itibaren hafta içi her gün saat 17.45’te TRT 1’de!

Orijinal Adı: Kıng’s Daughter Soo Baek Hyang
Yapım Yılı Ve Yeri: 2013,2014, Güney Kore
Seslendirme Yönetmeni: G. Harika Erturan
Tür: Drama
Yönetmen: Joon Bae Choı, Sang-Yeob Lee
Oyuncular: Jae- Ryong Lee, Se-Bin Myeong, Seok Hwan An, Hyeon-Jin SeoBİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER