Atv Kasım ayında da beş kategoride birinci oldu!

Atv Kasım ayında da beş kategoride birinci oldu!
atv, yayınladığı dizi ve programlarıyla Kasım ayında da Tüm Gün - Tüm Kişiler, Tüm Gün - AB, Tüm Gün - 20+ABC1
ve Prime Time - Tüm Kişiler, Prime Time - 20+ABC1 kategorilerinde en çok izlenen kanal oldu.
 
Kantar Medya’dan alınan verilere göre, Kasım ayında da yüksek izlenme oranlarına sahip olan atv, 2016’dan bu yana birincilik koltuğunda oturmaya devam ediyor.
 
“Dizi atv’de izlenir!”
Kaliteden ödün vermeden zirvede kalan atv, en çok izlenen kanal olma unvanını taşıyor. atv’yi ilgiyle takip edilen, sabah kuşağının reyting rekorları kıran ve milyonları ekrana kilitleyen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert, 10 sezondur ekranda yer alan Esra Erol’da, gündemin nabzını tutan haber programları atv Ana Haber Bülteni, atv Gün Ortası, Kahvaltı  Haberleri, atv’de Hafta Sonu, dünyanın en çok kazandıran ve izlenen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster, samimi ve hoş sohbetiyle izleyenlerin gönlünü fetheden Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun programları, atv ekranının sevilen, çok izlenilen dizi ve programları ile ilgili pek çok çok detay ile özel ana ulaşabileceğiniz Dizi TV, izleyicinin beğeniyle takip ettiği dizilerden. 

Çakırbeylilerin güç savaşını efsane bir oyuncu kadrosuyla anlatan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz'e sığınan Nefes ile onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir'in imkansız aşkının anlatıldığı Sen Anlat Karadeniz, yayınlandığı ilk günden itibaren birincilikle devam eden, aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Bir Zamanlar Çukurova, birbirlerinin hayatından çalan iki kadının güç savaşı ve bu savaşın ortasında kalan iki gencin aşkları için verdikleri mücadele Şahin Tepesi, iki kız kardeşin verdiği annelik mücadelesini anlatan Ağlama Anne ve hafta içi her gün ekranlara gelen günlük dizi Beni Bırakma birinciliğe taşıdı.

 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER