Netflix'in yeni Almanca dizisi Perfume 21 Aralık'ta başlıyor

Netflix'in yeni Almanca dizisi Perfume 21 Aralık'ta başlıyor
Patrick Suskind'in çok satan romanı Perfume'den uyarlanan yeni dizi 21 Aralık'ta Netflix'te ekrana gelmeye hazırlanıyor.

Dizi, genç bir profil uzmanının etrafında gelişiyor. Bir grup seri cinayeti takip eden uzman, cinayetlerin birlikte bir parfüm çıkaran beş yatılı okul çocuğuyla bağlantılı olduğunu keşfeder. Parfüm, kullanan kişinin avının duygularını kontrol ederek onu manipüle etmesini sağlıyordur. 2006 yılında vizyona giren ve Dustin Hoffman ile Ben Whishaw'ın başrolünde olan aynı isimli film de benzer bir hikayeyi anlatmakta.

1985 yılı basımı Das Parfum isimli romandan uyarlama dizi 18. yüzyıl Fransa'sı yerine modern zamanda Almanya'nın Lower Rhine bölgesinde geçecek. Kadrosunda ise Wotan Wilke Möhring (Valkyrie), August Diehl (Inglourious Basterds), Ken Duken (Inglourious Basterds), Friederike Becht (The Reader) ve Christian Friedel (The White Ribbon) yer alıyor. Sezonu altı bölüm sürecek Perfume (Parfum), Netflix öncesi Alman ZDF kanalında 14, 21 ve 28 Kasım tarihlerinde ikişer bölüm halinde yayınlanacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER