Paramparça tekrar bölümleriyle Star Tv’de ekrana gelecek!

Paramparça tekrar bölümleriyle Star Tv’de ekrana gelecek!
Farkında olmadan birbirlerinin çocuklarını büyüten Cihan ve Gülseren’in  büyük aşkını anlatan Paramparça tekrar bölümleriyle  hafta içi her gün ekrana gelecek.

Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya, Ebru Özkan, Cemal Hünal, Cihan Canova ,Tolga Tekin, Güneş Emir, NurselKösegibi başarılı oyuncuların paylaştığı dizinin  yönetmenliğini Cevdet Mercan yapıyor.

Konusu;
Başarılı ve zengin bir iş adamı olan Cihan eşi Dilara ile sorunlar yaşar. Çocukları Ozan ve Cansu’nun hatırına evliliğini sürdüren Cihan bütün enerjisini işine vermektedir.

Kocası tarafından yıllar önce terk edilmiş bir kadın olan Gülseren ise, İstanbul’un kenar mahallelerinden birinde yoksul bir hayat sürdürür. En büyük amacı tek başına büyütmek zorunda kaldığı kızı Hazal’ı iyi bir şekilde yetiştirebilmektir.

Birbirlerinin varlığından haberdar bile olmayan Cihan ile Gülseren’in yolları, yıllar önce kızlarının doğduğu hastanede yapılan büyük bir yanlışlık sayesinde kesişecektir.

Cihan’ın kızı Cansu geçirdiği bir kaza sonucunda hastaneye kaldırılır. Hastanede ortaya çıkan “Cansu’nun öz kızları olmadığı“ gerçeği Gürpınar Ailesini darmadağın eder. Cihan ve Dilara bu durumu kimseye duyurmadan çözmenin yollarını ararlar. Fakat işler hiç de düşündükleri gibi gitmeyecektir…


Yayın Günü: 19 Kasım Pazartesi 
Yayın Saati: 10.45 / Hafta İçi Her Gün


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER