Bethany Joy Lenz, Suits'in uzantı dizisi Second City'nin kadrosuna dahil oldu

Bethany Joy Lenz, Suits'in uzantı dizisi Second City'nin kadrosuna dahil oldu
Geçtiğimiz çarşamba günü yayınlanan bölümüyle sezonuna bir kez daha ara veren Suits'in uzantı dizisinin hazırlıkları devam ediyor. USA Network'ün mart ayında resmi onay verdiği "Second City" isimli projenin kadrosuna One Tree Hill ile bilinen Bethany Joy Lenz de katıldı. Lenz, uzantının karakterleri Suits'e konuk olduğunda Rebecca Rittenhouse'un oynadığı Keri Allen karakterini canlandıracak.

Jessica Pearson karakteri Suits'in altıncı sezon finalinde Chicago'ya yerleşmiş ve yedinci sezonda arada görünmeye devam etmişti. Suits'in yedinci sezon finali ise uzantı dizi için zemin hazırlanan bölüm özelliğini taşıyor ve Jessica, Chicago'nun kirli politik dünyasının içinde ekrana geliyor. Keri Allen karakteri ise şehrin başkanı Bobby Golec'in (Morgan Spector) sağ kolu olarak biliniyor.

Lenz'le birlikte kadroda Chantel Riley, Isabel Arraiza, Eli Goree ve Simon Kassianides de yer alıyor. Riley, Jessica'nın kuzeni Angela'yı; Arraiza asistanı Yoli'yi; Goree başkanın basın danışmanını; Mayes ise başkanın şoförünü oynayacak. Suits: Second City'nin yapımcı ekibinde Torres, Doug Liman, David Bartis ve Gene Klein of Hypnotic yer alıyor.

Yeni dizi 2019'da başlayacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER