Julia Roberts'ın yeni dizisi Homecoming'in resmi tanıtımı yayınlandı

Julia Roberts'ın yeni dizisi Homecoming'in resmi tanıtımı yayınlandı
Başrolünde Oscar ödüllü aktris Julia Roberts'ın yer aldığı Homecoming'in resmi tanıtımı yayınlandı. Amazon'dan iki sezonluk onay alan projenin kadrosunda Stephan James, Bobby Carnivale, Dermot Mulroney, Shea Whigham ve Jeremy Allen White gibi isimler de yer alıyor.

Mr. Robot dizisinin yaratıcısı Sam Esmail'in hazırladığı Homecoming, aynı isimli altı bölümlük podcast serisine dayanıyor. Dizinin merkezinde gizli bir devlet tesisinde çalışan bir kadın, bu kadının hırslı patronu ve sivil hayata dönmeye çalışan bir asker yer alıyor. Tesis askerlerin sosyal hayata alışmasına yardım ediyormuş gibi dursa da işler perde arkasında pek de göründüğü gibi değil. Dört yıl sonrasında işini bırakmış ve küçük bir kasabada garsonluk yapan Heidi'nin karşısına Savunma Bakanlığı'nda görevli birisi çıkıyor ve tesisi neden bıraktığını sorguluyor.

Bahsi geçen Heidi isimli kadını Roberts, asker Walter'ı Stephan James ve patron Colin'i Carnivale canlandıracak. Dünya prömiyerini Toronto Film Festival'de yapan Homecmoing 2 Kasım'da başlayacak.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER