Yaşamayanlar'ın heyecanla beklenen yayın tarihi belli oldu!

Yaşamayanlar'ın heyecanla beklenen yayın tarihi belli oldu!
Türkiye’nin yıldız oyuncularından Elçin Sangu, Kerem Bürsin, Birkan Sokullu ve Selma Ergeç’in başrollerini paylaştığı BluTV’nin sıra dışı yeni vampir dizisi “Yaşamayanlar”ın heyecanla beklenen yayın tarihi belli oldu. 6 Eylül’de BluTV’de ilk kez izleyici ile buluşacak dizinin afişi seyircinin merakını arttıyor.
 
Başrollerini Elçin Sangu, Kerem Bürsin, Birkan Sokullu ve Selma Ergeç’in paylaştığı dizinin uzun süredir merakla beklenen yayın tarihi açıklandı. 6 Eylül’de alternatif işlere imza atarak Türkiye’nin en sevilen dijital platformlarından biri haline gelen BluTV’de yayınlanacak olan dizinin oyuncu kadrosunda Türkü Turan, Nilperi Şahinkaya, Efecan Şenolsun, Edip Tepeli, Elit İşcan, Oral Özer, Erdeniz Kurucan, Selahattin Ergün, Beril Acar ve Birce İrem İlaçan gibi başarılı oyuncular yer alıyor.
 
Yaratıcılığını ve yönetmenliğini Eve Dönüş: Sarıkamış 1915 filminin ve BluTV Özel Yapım'ı 7YÜZ dizisinin ‘Prosedür’ bölümünün ödüllü yönetmeni olan Alphan Eşeli’nin üstlendiği dizinin sıradışı senaryosunu ise Şamil Yılmaz kaleme alıyor.
 
İlk proje aşamasından bu yana herkeste büyük merak uyandıran ve 6 Eylül’de ilk kez seyirci ile buluşacak olan “Yaşamayanlar”ın yapımcılığını Bubi Film, Ran Film, Braveborn ve İstanbul ’74 birlikte üstleniyor.
 
“Yaşamayanlar” 6 Eylül’de BluTV’de…


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER