DC Universe'ün Doom Patrol dizisinde Cyborg'u oynayacak isim belli oldu

DC Universe'ün Doom Patrol dizisinde Cyborg'u oynayacak isim belli oldu
DC Comics'in gelecek yıl içerisinde açılacak yeni online yayın platformu DC Universe'ün masyı ayında duyurulan dizisi Doom Patrol'da yer alacak Cyborg belli oldu. İngiliz aktör Jovian Wade'in gerçek ismi Vic Stone olan yarı insan yarı makina karakteri canlandıracağı açıklandı.

Drama türündeki yapımda DC'nin karakterlerinden Robotman, Negative Man, Elasti-Girl ve Crazy Jane ile onları yöneten deli bilim adamı Dr. Niles Caulder (The Chief) konu alınacak. The Doom Patrol'un üyelerinin her birisi kendilerine özel güçler veren kazalar geçirmiştir, ancak hepsinin çeşitli yaraları ve görüntü bozuklukları vardır. Travma geçiren ekibi The Chief buluyor ve onları Dünya'yı korumak için tuhaf gizemleri çözmek amacıyla bir araya getiriyor.

DC Universe'ün açılış dizisi olacak Titans'ın sonrasında geçecek olan Doom Patrol'da Titans'tan Cyborg karakteri bu yarı destek ve yarı süper kahraman grubunun karşısına çıkıp reddedemeyecekleri bir teklifte bulunacak. Ama bir uyarıyla birlikte: Hayatları bir daha asla aynı olmayacak.

Doom Patrol'un kadrosunda Wade'in dışında Diane Guerrero (Crazy Jane) ve April Bowlby (Elasti-Girl) de yer alıyor. Yeni dizide senaryoyu Jeremy Carver kaleme alacak. Baş yapımcılığı Carver, Geoff Johns, Greg Berlanti ve Sarah Schechter üstlenecek. Berlanti Productions ve Warner Bros. Television şirketleri yapımcılığı üstlenecekler.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER