Hulu'dan yeni bir komedi dizisi geliyor: Shrill

Hulu'dan yeni bir komedi dizisi geliyor: Shrill
Online yayın platformu Hulu'dan yeni bir komedi dizisi geliyor. Saturday Night Live oyuncularından Aidy Byrant'ın başrolde Shrill isimli dizinin sezonu altı bölüm sürecek.

Shrill, vücüdunu değil de hayatını değiştirmek isteyen şişman genç bir kadın hakkında. Mükemmelliyetçi bir patron, hasta aile, kötü erkek arkadaşların olduğu bir hayata sahip olan Annie gazetecilik yapmaktadır. Etrafındakiler kilosu nedeniyle kendisini eleştirse de herkes kadar iyi bir insan olduğunun farkın varır ve ona göre davranmaya başlar.

Lorne Michaels ve Elizabeth Banks'in yapımcısı olduğu Shrill, Lindy West’in anılarını yazdığı Shrill: Notes from a Loud Woman isimli kitabından uyarlanacak. West, Bryant ve Alexandra Rushfield (Parks and Recreation) senaristliği üstlenecekler, Rushfield ayrıca showrunner olarak da görev alacak.

Shrill'in rodüksiyonu birkaç gün içinde başlayacak ve yeni proje Bryant'ın SNL'de yer almasını engellemeyecek. Dizinin kadrosunda John Cameron Mitchell (Annie’nin patronu), Lolly Adefope (Annie’nin en iyi arkadaşı), Luka Jones (Annie’nin erkek arkadaşı) ve Ian Owens (Annienin iş arkadaşı) da yer alıyor. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER