Netflix'in yeni dizisi Insatiable 10 Ağustos'ta başlayacak

Netflix'in yeni dizisi Insatiable 10 Ağustos'ta başlayacak
Online yayın platformlarından Netflix, geçtiğimiz haziran ayında Insatiable isminde yeni bir kara mizah dizisine onay verdiğini duyurmuştu. Dizinin yayın tarihi belli oldu ve 10 Ağustos'ta yayına gireceği açıklandı.

Disney Channel'ın yıldızlarından Debby Ryan'ın başrolünde olduğu proje, daha önce The CW kanalı için hazırlansa da pilot bölümünün ardından kanal diziye onay vermeme kararı almıştı. CBS Television Studios'un yapımcılığını üstlendiği projenin sezonu 12 bölüm sürecek. Senaryosunu Lauren Gussis'in yazdığı dizinin kadrosunda Dallas Roberts, Alyssa Milano, Christopher Gorham ve Erinn Westbrook gibi isimler de bulunuyor.

Insatiable'ın ana karakterlerinden Bob (Roberts), asıl mesleği avukatlık olan ama yaşanan bazı olayların ardından gözden düşmüş bir isimdir. Kendisine zorbalık yapanlara karşı intikam dolu olan bir genç kızla (Ryan) çalışmaya başlar ve ikisi birlikte güzellik yarışmalarının olduğu bir dünyaya dahil olurlar. Milano, dizide Bob'un eşini; Gorham ise Bob'un rakibi Barnum'u canlandıracak.

Online platform, yayın tarihini kısa bir video eşliğinde duyurdu.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER