The CW, Life Sentence ve Valor dizilerini iptal etti

The CW, Life Sentence ve Valor dizilerini iptal etti
The CW'dan Life Sentence dizisine kötü haber var. Başrol oyuncusu Lucy Hale, sosyal medya hesabından dizinin iptal olduğu haberini paylaştı ve veda mesajı yayınlandı.

Yayın hayatına mart ayında başlayan Life Sentence, 13 bölümlük sezonunu haziran ayı içerisinde tamamlayacak. Ancak başlangıçtan beri istenen reytinglerin çok altında kalan drama, düşük reytingleri nedeniyle cumartesi gününe sürülmüştü. Erin Cardillo ve Richard Keith'in senaristliğini üstlendiği yapım, dram ve komedi karışımı bir dizi. Hale, kanser hastalığı nedeniyle zaten öleceğini düşünerek hareket eden ama iyileşmesiyle birlikte yaptığı tüm seçimlerle ve bilmediği gerçeklerle yüzleşmek zorunda birini oynuyor.

Sezonun askeri dramalarından Valor ise 13 bölümlük ilk sezonuylasonbaharda ekrana gelmeye başlamış, ancak istenen reyting oranına ulaşamayınca kanal tarafından bölüm sayısı uzatılmamıştı. Bir süredir iptal olması beklenen dizinin başrol oyuncularından Matt Barr, yine The CW'nun gelecek sezon projelerinden Skinny Dip'in kadrosuna dahil oldu.

Ayrıca The Originals sezon sonunda ekranlara veda edecek ve kanalda geriye kaderi belli olmayan sadece iZombie dizisi kaldı.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER