Star Wars serisine yeni bir animasyon katılıyor: Star Wars Resistance

Star Wars serisine yeni bir animasyon katılıyor: Star Wars Resistance
Star Wars serisine yeni bir animasyon katılıyor. Disney, Star Wars Resistance isminde yeni bir animasyonun duyurusunu yaptı. Sonbaharda Disney Channel'da başlayacak olan projenin hikayesi Star Wars: The Force Awakens öncesi bir zamanda geçecek. Star Wars serisinin 2008-2015 arasında yayınlanan  Star Wars: The Clone Wars ve 2014-2018 arasında yayınlanan Star Wars: Rebels isimli iki animasyon dizisi de bulunuyor.

Resistance'ta First Order‘ın artan tehdidi karşısında Direniş tarafından casusluk yapmak için işe alınan genç pilot Kazuda Xiono'nun başından geçenler anlatılacak. Ayrıca serinin bilindik karakterlerinden BB-8, Poe Dameron ve Captain Phasma da yer alacak. Oscar Isaac ve Gwendoline Christie, filmlerde canlandırdıkları karakterlerin seslendirmesini animasyonda yapacaklar. Seslendirme kadrosunda yer alacak diğer isimler şöyle:

Christopher Sean (‘Hawaii Five-0’), Suzie McGrath (‘Eastenders’), Scott Lawrence (‘Legion’), Myrna Velasco (‘Elena of Avalor’), Josh Brener (‘Silicon Valley’), Donald Faison (‘Scrubs’), Bobby Moynihan (‘DuckTales’), Jim Rash (‘Community’) ve Rachel Butera (‘Tammy’s Tiny Tea Time’). Star Wars: Resistance'ı diğer iki animasyon dizide de çalışan Dave Filon yarattı.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER