Karl Urban, Amazon'un yeni dizisi The Boys'un kadrosuna katıldı

Karl Urban, Amazon'un yeni dizisi The Boys'un kadrosuna katıldı
Preacher'ın yaratıcısı Garth Ennis'in ve Darick Robertson'ın hazırladığı The Boys isimli çizgi roman serisinin dizi olarak uyarlanacağı haberini kasım ayında vermiştik. Amazon'da yayınlanacak ve sezonu sekiz bölüm sürecek dizinin kadrosuna Karl Urban (Star Trek, Lord of the Rings, Almost Human) da dahil oldu.

Eric Kripke'nin (Supernatural, Timeless) yürütücüsü olduğu projenin yapımcıları arasında yer alan Evan Goldberg ile Seth Rogen yönetmenlik de yapacaklar. Dizide süper kahramanların şöhret için karanlık tarafa geçtiği bir dünyada bir grup kanunsuz, yoldan çıkmışları alt etmek için kirli bir şekilde savaşmaya başlayacaklar. Urban, kız arkadaşını A-Train yüzünden kazara kaybeden Hughie'ye (Jack Quaid) yaklaşarak onun öfkesini süper kahramanlık sistemini ortadan kaldırmak için kullanan Billy Butcher olarak yer alacak.

The Boys'un kadrosunda Antony Starr (Homelander), Chace Crawford (The Deep), Dominique McElligott (Queen Maeve), Jessie Usher (A-Train) ve Nathan Mitchell (Black Noir) de yer alıyor. Dizinin çekimlerine Bahar 2018'de başlanması ve 2019'da yayına girmesi bekleniyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER