Dört oyuncu daha Big Little Lies 2. sezon için geri dönüyor

Dört oyuncu daha Big Little Lies 2. sezon için geri dönüyor
Big Little Lies'ın ana kadrosu toplanmaya devam ediyor. Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Laura Dern, Shailene Woodley ve Zoë Kravitz'in gelecek sezon için geri döneceği geçtiğimiz haftalarda duyurulmuştu. Şimdi de Iain Armitage (Ziggy Chapman), James Tupper (Nathan Carlson), Jeffrey Nordling (Gordon Klein) ve Adam Scott'ın (Ed Mackenzi) döneceği duyuruldu.

Gelecek sezonda iyi niyetin her zaman iyi sonuçlar doğurmadığını anlayan Madeline, Perry'nin ölümüyle yüzleşirken Ed ile olan evliliğini ve geleneksel aile kavramını gözden geçirecek. Jane kendisi ve oğlu için yeni bir hayat kurmaya uğraşırken Ziggy de ikinci sınıfa başlayacak.

Gordon ve Renata evlilikleriyle ilgili bazı sorunlar yaşarken Gordon, büyük bir hatanın sonuçlarıyla ve bu yolda her şeyi kaybetme riskiyle yüzleşecek. Nathan ise gelecek sezonda hem ergen bir kız çocuğunu yetiştirmenin zorluklarıyla hem de mutlu görünen evliliğinde olanlarla uğraşacak.

Yeni sezonuyla 2019'da ekrana dönmesi beklenen Big Little Lies'ın kadrosuna ocak ayında Perry'nin annesi olarak Meryl Streep'in katıldığı haber gelmişti.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER