Altered Carbon ve Coach Snoop 2 Şubat'ta Netflix Türkiye'de!

Altered Carbon ve Coach Snoop 2 Şubat'ta Netflix Türkiye'de!
Netflix Türkiye şubat ayında da orijinal yapımlarını ekrana getirmeye tüm hızıyla devam ediyor.

* Altered Carbon: 1. Sezon

Richard K. Morgan'ın klasik siberpunk romanından uyarlanan Altered Carbon 300 yıl sonraki bir gelecekte geçen, cinayet, aşk, cinsellik ve ihanetlerle dolu karmaşık bir olay örgüsüne sahip bir hikâye. Yepyeni bir teknoloji, toplumu tamamen değiştirmiştir. İnsan bilinci sayısallaştırılabilmektedir, başka bir bedene transfer olmak mümkün hale gelmiştir ve ölüm artık mazide kalmıştır.

Takeshi Kovacs, yeni dünya düzenine karşı organize edilen bir başkaldırı sırasında yenik düşen yıldızlararası elit savaşçılardan hayatta kalan tek askerdir. Bilinci yüzyıllar boyunca buz içinde hapsedilmiştir, ta ki aşırı zengin ve çok uzun yıllardır hayatta olan Laurens Bancroft adında bir adam ona tekrar yaşama şansı sunana kadar. Bunun karşılığında, Kovacs'ın bir cinayeti çözmesini istemektedir. Bancroft'un kendi cinayetini...


* Coach Snoop: 1. Sezon

İkonik rap sanatçısı Snoop Dogg, büyürken yaptığı hataların aynısını çocuklar yapmasın diye genç bir futbol ligi kurar.

* Luna Petunia: Return to Amazia: 1. Sezon

Lunia Petunia, eski arkadaşları -- ve Hayvan İmparatorluğu’ndan yeni arkadaşıyla koleksiyon kitabına anılar ekleyerek sihirli Amazia’ya geri döner.

** Bu üç yapımla birlikte Netflix Türkiye 1 ve 2 Şubat tarihlerinde lisansladığı birçok içeriği de yayına alacak. İlk iki günde yayına girecek olan yapımların listesine buradan ulaşabilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER