USA Network, Damnation dizisini iptal etti

USA Network, Damnation dizisini iptal etti
USA Network kanalı kasım ayında ilk sezonuyla ekrana gelen ve 18 Ocak'ta sezonunu bitiren dizisi Damnation'ı iptal ettiğini duyurdu.

Dizinin hikayesi 1930'larda geçiyor ve dizinin başrollerinde Killian Scott, Logan Marshall-Green ile Sarah Jones bulunuyor. Iowa'daki küçük bir kasabada rahip olarak kendisini gizleyen Seth Davenport (Scott) isminde bir adamın asıl amacı statükoya karşı bir isyan başlatabilmektir. Görevine odaklı olan Seth, kodaman bir fabrikatörün grev kırıcı olması için Creeley Turner'ı (Marshall-Green) işe aldığınınsa şimdilik farkında değildir. Bu iki adamın kanlı ve gizli bir geçmişi de vardır. Sarah Jones da dizide Davenport'un göründüğü gibi olmayan eşini oynuyor.

Netflix, Universal Cable Productions ile birlikte dizide yapımcılığı üstlenmişti ve Amerika dışındaki ilk yayın hakkını almıştı. Böylece Damnation şubat ayında Netflix'e gelmeden iptal oldu. USA Network iptal haberiyle birlikte yeni dizisi American Rust'tan başlamadan önce vazgeçtiğini de açıkladı. Projenin resmi dizi onayı aldığını kasım ayında duyurmuştuk.

Aynı isimli romanın uyarlaması olacak olan proje de Universal Cable'ın dizilerinden birisiydi. Kanalın diziye verdiği onayı geri almasının nedeniyse yapım şirketinin başrol için büyük bir isim sözü vermesi ve yerine getirememesi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER