Riverdale dizisi de müzikal bölüm yapıyor!

Riverdale dizisi de müzikal bölüm yapıyor!

Müzikal bölüm yapan dizilerin arasına Riverdale de katılıyor. The CW dizisinin 18 Nisan'da yayınlanacak bölümü müzikal özelliğinde olacak. Bölümde lisenin öğrencileri Stephen King'in Carrie'sinden esinlenilerek hazırlanan Broadway müzikalini okulda sahneleyecekler.

A Night to Remember isimli bölümde müzikalin yönetmenliğini Kevin, sahne arkası çekimlerini Jughead halledecek. Kevin'ın asistanlığını Fangs Fogarty yapacak, bölümde 11 tane şarkı da kullanılacak. Kadro ise şöyle:

Cheryl Blossom, Carrie White; Betty Cooper ve Archie Andrews okulun altın çifti Sue Snell ve Tommy Ross; Veronica Lodge, Carrie'nin yardımcısı Chris Hargensen.

Josie McCoy, beden öğretmeni Miss Gardner; Alice Cooper Carrie'nin annesi Margaret; Jughead inek öğrenci olmasıyla bilinen The Beak; Reggie Mantle kötü çocuk Billy Nolan; Toni Topaz son sınıftaki öğrencilerin başkanı Norma; Ethel Muggs Sue'nun en iyi arkadaşı Helen.

Veronica'nın ailesi Hiram ve Hermione müzikalin yapımcılığını üstlenecekler. Ayrıca Archie'nin babası da oyun için gerekli araçları sağlayacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER