Deniz Ali Tatar’la 6.Seans, DAHA filmiyle Onur Saylak ve Hayat Van Eck’i konuk etti!

Deniz Ali Tatar’la 6.Seans, DAHA filmiyle Onur Saylak ve Hayat Van Eck’i konuk etti!
Sinemaseverlerle YouTube’da buluşan “Deniz Ali Tatar’la 6.Seans” , Vizyona giren filmler, oyuncular, yönetmenler, festivaller ve sinemaya dair merak edilen daha bir çok gelişmeyi konu etmeye devam ediyor.

6.Seans’ın yeni bölümüne; bu hafta vizyona giren, yurtiçi ve yurtdışı birçok festivalde yarışan “Daha” filmini; ilk uzun metrajını çeken bir yönetmen olarak karşımıza çıkan başarılı oyuncu Onur Saylak ve başrol oyuncusu Hayat Van Eck konuk oluyor!
 
Onur Saylak ve Hayat Van Eck, “Daha” filmini anlattı…
Filmin festival maratonunun oldukça yoğun geçtiğinden bahseden Saylak, yazar Hakan Günday’ın ilk kez bir eserinin sinemaya uyarlanmasından dolayı duyduğu mutluluktan söz ediyor. Oyunculuk serüveninin yönetmenlik süreciyle eş zamanlı devam edeceğine dikkat çeken Saylak, filmin yapım ve çekim süreçlerinden ilginç detayları 6. Seans’ta anlattı.

İlk oyunculuk denemesini “Daha” filmiyle gerçekleştirdiğinden bahseden genç oyuncu Hayat Van Eck ise, iki başarılı oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan ve Onur Saylak ile aynı filmde çalışmanın kendisi için büyük bir şans olduğunu belirtiyor.
 
Deniz Ali Tatar, 6.Seans programıyla YouTube kanalında daha birçok film, oyuncu ve yönetmenle buluşmaya devam ediyor. Tatar’ın YouTube kanalından daha birçok röportaja ulaşabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER