ITV'den yeni bir dizi geliyor: White Dragon

ITV'den yeni bir dizi geliyor: White Dragon
John Simm, Anthony Wong, Emilia Fox ve Dervla Kirwan, Harry-Jack Williams'ın (Liar, The Missing, Fleabag) kurduğu Two Brothers Pictures'ın yapımcılığını üstlendiği yeni bir dizi için bir araya geliyorlar. Dizi, İngiliz kanallardan ITV'de yayınlanacak ve çekimleri Hong Kong'da yapılacak.
Mark Denton ve Jonny Stockwood ikilisinin yarattığı proje Amazon Prime ile ortak hazırlanacak. Yönetmenliğini Paul Andrew Williams'ın (Broadchurch) üstleneceği dizinin sezonu sekiz bölüm sürecek ve kadrosunda Tim McInnerny, Anthony Hayes, Raquel Cassidy, Katie Leung, Jason Wong ve Kae Alexander da yer alacaklar.

Profesör Jonah Murray (Simm) karısının ölümüne dair uluslararası bir telefon alır. Hong Kong'da çalışan karısının cesedini teşhis etmek için uçağa atlayarak yola çıkar. Megan (Kirwan), Tai Po'nun zirvesine giden dağ yollarında araba kazası geçirerek ölmüştür. Jonah karısının ölmeden birkaç saniye önce bıraktığı sesli mesaj nedeniyle onu ölüme götüren şartları araştırmak ister. Karısını sonsuza dek kaybettiğini idrak ederken araştırmasında da Sally Porter'dan (Fox) yardım alır.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER