Ryan Murphy ve FX'ten yeni bir dizi geliyor: Pose

Ryan Murphy ve FX'ten yeni bir dizi geliyor: Pose

FX kanalı için hali hazırda American Horror Story, American Crime Story ve Feud dizilerini hazırlayan Ryan Murphy'nin kanala bir dizi daha hazırladığı haberini mart ayında vermiştik. Dizi, resmi onayını aldı.

Senaryoyu yazan Ryan Murphy dizinin yapımcılığını Nina Jacobson ve Brad Simpson ile birlikte üstlenecek; ayrıca diğer dizilerinde olduğu gibi ilk bölümü de yönetecek. Bahsi geçen FX dizilerinin aksine Pose antoloji olmayacak. Gelecek yıl ekrana gelmesi beklenen projenin başrollerinde James Van Der Beek (Dawson’s Creek), Billy Porter (Kinky Boots), Kate Mara (House of Cards) ve Evan Peters (American Horror Story) bulunuyor.

Dizide yer alacağı açıklanan Tatiana Maslany, rolü 50'li yaşlarda siyah bir kadına dönüştürüldüğü için dizinin kadrosunda olmayacak. 1986’nın New York’unda geçen Pose, bir arada yer alan farklı yaşamlar ve sosyal topluluklar üzerine kurulu bir dizi. Yeni ortaya çıkan Trump tarzı bir lüks evren, orta sınıflar, eşcinsel kültürü ve dahası da dizinin içinde yer alacak.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER