Comedy Central'dan iki yeni dizi geliyor: The Other Two ve South Side

Comedy Central'dan iki yeni dizi geliyor: The Other Two ve South Side

Comedy Central iki yeni diziye onay verdiğini duyurdu. Bunların ilki Saturday Night Live'ın baş yazarlarından Chris Kelly ile Sarah Schneider'dan, diğeri de GLOW oyuncusu Bashir Salahuddin, kardeşi ve Diallo Riddle tarafından hazırlanacak.

Kelly ve Schneider'ın dizisi The Other Two'nun başrolünde Drew Tarver ile Heléne Yorke yer alıyor. Tarver, oyunculukta ilerlemeye çalışan ama daha iyi seçmeler çıkarması gereken birini, Yorker ise eski ünlü çocuk dansçısı olan ve şimdiki halinden herhangi başka bir şey olmaya çalışan birisini oynayacak. Kendilerini bulmakla uğraşan kardeşlerin 12 yaşındaki kardeşi Chase (Case Walker) ise bu sırada internette tek gecede ünlü olur.

Dizinin kadrosunda annelerini canlandıran Molly Shannon ile Ken Marino da yer alıyor.

South Side ise Chicago'nun güney bölgesinde işçi sınıfından insanların ağırlıklı yaşadığı Englewood'taki bir kiralama dükkanında geçen iş yeri komedisi. İki yakın arkadaş günlük hayatlarında karşılaştıkları kişiler nedeniyle yaşadıkları sosyoekonomik ve politik engellere rağmen hayatlarını daha iyi hale getirmeye çalışıyorlar.

Riddle ve Salahuddin kardeşler tarafından yazılan dizinin kadrosu için Chicago'daki yerel yetenekler kullanılacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER