Fear the Walking Dead'in dördüncü sezon kadrosu genişliyor

Fear the Walking Dead'in dördüncü sezon kadrosu genişliyor

Kıyamet dünyası genişlemeye devam ediyor. Jenna Elfman'ın ve Garret Dillahunt'ın zombi dramalarından Fear the Walking Dead'in kadrosuna ana karakter oyuncusu olarak katıldığı açıklandı.

Dharma & Greg dizisiyle bilinen Elfman, son olarak Imaginary Mary dizisiyle ekrana gelmiş ancak ABC kanalı diziyi ilk sezonun ardından iptal etme kararı almıştı. Çekimlerini Texas'a taşıma kararı alan dizide aktristin hangi karakteri canlandıracağı açıklanmadı. Aynı şekilde şu sıralar FOX'un yeni dizilerinden The Gifted'da oynayan Dillahunt'ın canlandıracağı karakter de bilinmiyor.

Fear the Walking Dead'in dördüncü sezonu öncesi yürütücüsü Dave Erickson diziden ayrıldı. Yerine Andrew Chambliss ve Ian Goldberg gelirken onlara The Walking Dead'in patronu Scott M. Gimple da destek verecek. Birkaç hafta önce ana dizi The Walking Dead ve Fear the Walking Dead'in belli bir karakter üzerinden çakışacağı duyurulmuş ancak diğer detaylar verilmemişti.

Zombi dizisinin başrollerinden Kim Dickens ve Garret Dillahunt daha önce Deadwood dizisinde birlikte rol almışlardı. Fear TWD ülkemizde TLC'de yayınlanıyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER