Lifetime TV'de yeni bir program başlıyor; They Took Our Child: We Got Them Back

Lifetime TV'de yeni bir program başlıyor; They Took Our Child: We Got Them Back
Tüm dünyada 124 bölgede, 150 milyondan fazla haneye, 11 dilde yayın yapan dünya devi A&E Networks’ün kanallarından birisi olan Lifetime TV, her pazartesi akşamı 22:10’da yayınlanacak olan ‘’They Took Our Child: We Got Them Back’’ programına ev sahipliği yapacak.

A&E Networks bünyesinde yer alan ödüllü televizyon kanalı Lifetime TV, dünya çapında ses getiren ve yüksek rating alan programlarına bir yenisini daha ekledi. İlk bölümü 23 Ekim 2017’de Pazartesi akşamı 22:10’da yayınlanan “They Took Our Child: We Got Them Back’’ programı izleyicilerden büyük beğeni topladı.

Dünyada her yıl 58.200 çocuk kaçırılıyor ve İlk üç saat içinde bulunamazlarsa yüzde 76’sı bir daha asla canlı bulanamıyor. “They Took Our Child: We Got Them Back’’ programındaki hikayeler, asla vazgeçmeyen ve ihtimalleri yenen ailelerin ve çocuklarının öykülerine yer veriyor. Programda ebeveynler, izleyicileri çocuğunun nasıl kaçırıldığını ve onu kendilerine güvenli bir şekilde geri getirmek için nelere ihtiyaç duyduğuna dair bir yolculuğa çıkarıyor. Hikaye, ebeveynlerin / çocukların ve çocuğun iyileşme süreçlerini de izleyiciye aktarıyor.

Türkçe altyazılı olarak yayınlanan ve Pazartesi akşamlarının gerilimini arttırmaya aday programın her bölümü başka bir ailenin hikayesini izleyiciye aktaracak. Daha önce kaçırılan çocukların, ailelerinin ve dedektiflerin ağzından anlatılan bölümlerde seyirciler, ailelerin polisle işbirliği içinde nasıl umutlarını kaybetmeden, yılmadan çocuklarını bulmak için çalıştıklarını izleyecekler.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER