Babamın Günahları'nın MIPCOM için hazırlanan tanıtımı sosyal medyaya sızdı!

Babamın Günahları'nın MIPCOM için hazırlanan tanıtımı sosyal medyaya sızdı!
Kadir Doğulu’nun Melisa Sözen’le başrollerini paylaştığı, Abdullah Oğuz’un yönetmen koltuğunda oturduğu ve Star Tv'de yayına hazırlanan Kore uyarlaması dizi Babamın Günahları’nın ilk tanıtımı Türkiye’den önce geçtiğimiz günlerde Cannes'da düzenlenen Mipcom Dizi ve Format Fuarı'nda yapılmıştı. Fuar için özel olarak hazırlanan tanıtım filmi dün sosyal medyaya sızdı.

Orjinali İngilizce altyazılı olan bu tanıtıma Arapça altyazılar eklenip Kadir Doğulu’nun bütün Ortadoğu’lu fanları tarafından paylaşılmaya başlandı. Tanıtım birkaç saat içinde milyonlarca görüntülenme elde edildi. Gelen yorumlar şimdiden dizinin çok heyecan verici olduğu ve büyük bir merakla beklendiğini gösterdi. 

Babamın Günahları çok yakında Star Tv ekranlarında olmaya hazırlanıyor. Dizinin kadrosunda İsmail Demirci, Sezin Akabaşoğulları ve usta oyuncu Mustafa Uğurlu’da yer almaktadır. İstanbul’da çekimleri devam eden dizinin ekibi sızan bu tanıtımın bu kadar büyük bir ilgi görmesinden dolayı çok mutlu olduklarını belirttiler.

Ranini de dün gece sosyal medya hesabından tanıtımı paylaşarak sızıntıdan bahsetmişti. 

İşte o tanıtım filmi
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER