Netflix’in tam gaz aksiyon filmi Bright’ı bir de başrol oyuncularından dinleyin!

Netflix’in tam gaz aksiyon filmi Bright’ı bir de başrol oyuncularından dinleyin!
Los Angeles sokakları hiçbir zaman eskisi gibi olmayacak… Başrollerini Will Smith ve Joel Edgerton’un paylaştığı Netflix’in heyecanla beklenen filmi Bright, (bazı ölümcül sihirleri ile beraber) 22 Aralık 2017’te tüm dünya ile aynı anda gösterime giriyor. Suicide Squad ve Training Day filmlerinden de tanıdığımız David Ayer yönetmenliğindeki aksiyon-gerilim filmi Los Angeles Polis Birimi’nde görev yapan iki polis memuru Smith (Officer Ward) ve Edgerton’un (Officer Jakoby) hikayesini konu alıyor. Aykırı ikili şiddet ve karanlık güçlerle dolu Los Angeles sokaklarını güvenli hale getirmek için zamanla yarışıyorlar.

Videoda Will Smith ve Joel Edgerton, canlandırdıkları polis memurları Ward and Jakoby'nin sıradışı ortaklığını anlatıyor. Yönetmen David Ayer ise yarattığı dünyada “ilk başta uyumsuz görünen bu iki karakterin arasındaki ilişkinin filmin en önemli taraflarından biri” olduğunun altını çiziyor. Will Smith'in "vahşi ve benzersiz" olarak tanımladığı Netflix orijinal filminden yepyeni bir fragman 25 Ekim’de paylaşılacak!

Bright Hakkında:
Suicide Squad ve End of Watch filmlerinin yönetmeni ve Training Day filminin yazarı David Ayer’ın yönetmenliğini üstlendiği aksiyon-gerilim filminde, farklı geçmişlere sahip iki polisin hikayesi anlatılıyor. Bir insan olan Ward (Will Smith) ve bir ork olan Jakoby (Joel Edgerton) rutin bir gece devriyesine çıktıklarında bildikleri dünyanın geleceği, bir günde tamamen değişiyor. Hem kendi kişisel farklılıklarıyla hem de düşmanlarıyla savaşan ikili, genç bir elf kadını ve yanlış ellere düşerse her şeyi yok edebilecek ve unutulduğu düşünülen kutsal emaneti korumak için birlikte çalışmak zorunda.

Netflix’in orijinal yapımı filmde Will Smith, Joel Edgerton, Noomi Rapace, Lucy Fry, Edgar Ramirez, Ike Barinholtz, Enrique Murciano, Jay Hernandez, Andrea Navedo, Veronica Ngo, Alex Meraz, Margaret Cho, Brad William Henke, Dawn Olivieri ve Kenneth Choi yer alıyor. Yönetmenliğini David Ayer’ın yaptığı filmin senaryosu Max Landis’e ait. Filmin yapımcılığını ise David Ayer, Eric Newman ve Bryan Unkeless paylaşıyor. Bir Netflix Orijinal filmi olan Bright, 22 Aralık 2017’de tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER