The Bold Type iki sezonluk onay aldı!

The Bold Type iki sezonluk onay aldı!
Amerika'nın kablolu kanallarından Freeform, yaz mevsiminde ilk sezonuyla ekrana gelen The Bold Type dizisine iki sezonluk onay verdiğini duyurdu.

Dizi, sezonu 10 bölümden oluşan bir drama. Cosmopolitan dergisinin eski editörlerinden Joanna Coles'tan esinlenilerek hazırlanan dizide Scarlet isimli kadınlara yönelik dünyaca ünlü bir dergide çalışan üç arkadaşı merkezine oturtuyor. Dergideki kadınlar birlikte cinselliği, kimliği, aşkı ve modayı keşfediyorlar.

Melora Hardin'in derginin editörünü canlandırdığı dizinin başrolünde dergide yazarlığa yükselen Jane rolünde son olarak Faking It dizisinde oynayan Katie Stevens yer alıyor.

İki sezonluk onay toplamda 20 bölümü kapsıyor. Ancak ikinci sezonda dizinin yaratıcısı Sarah Watson kreatif farklılıklar nedeniyle dizide yer almayacak. Onun yerine Sweet/Vicious'la bilinen Amanda Lasher gelecek.

Freeform'un dizileri arasında The Fosters, Shadowhunters, Beyond, Famous in Love ve Young & Hungry de bulunuyor. Ayrıca yeni yapım olarak portföye Cloak and Dagger, New Warriors, The Siren ve Black-ish'in uzantısı Grown-ish katılacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER