Idris Elba'dan yeni bir dizi geliyor: In the Long Run

Idris Elba'dan yeni bir dizi geliyor: In the Long Run
İngiliz Sky 1 kanalı Idris Elba'nın ve Bill Bailey'in kadrosunda olduğu In the Long Run isimli yeni bir dizi yayınlayacağını duyurdu.

Elba’nın çocukluğundan esinlenerek yarattığı dizinin hikayesi 1985 yılının Londra’sında geçecek. Easmon ailesine dayanan hikayenin merkezinde baba Walter Easmon (Idris Elba), eşi Evelyn, çiftin oğlu Akuna ve komşusu Bagpipes (Bill Bailey) üzerine kurulu.

Sitkom türündeki yapımın senaristliğini Claire Downes, Ian Jarvis, Stuart Lane ve Grace Ofori-Attah üstlenirken projenin yapımcılığını Elba’yla birlikte Gina Carter ve Charlie Hanson yapacak. Kameranın arkasına Declan Lowney geçecek.

Idris Elba dizinin duyurusunun ardından bir gülmeye ihtiyacın olduğu bir dünyada komedinin içinde olmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek dizinin izleyici karşısına çıkması için sabırsızlandığını belirtti. Son olarak Showtime'ın Guerilla isimli dizisinde yer alan aktör, kendisine Altın Küre kazandıran Luther'ın beşinci sezonuyla ekrana gelmeye hazırlanıyor. Stephen King'in romanından uyarlanan ama eleştirmenler ve izleyenler tarafından beğenilmeyen Dark Tower'da da oynayan aktör, ülkemizde 27 Ekim'de vizyoan girecek Thor: Ragnarok'la da izleyici karşısında olacak.

Sky 1, In the Long Run ile birlikte başrolünde Romesh Ranganathan’ın olduğu The Reluctant Landlord ve Karl Pilkington’ın olduğu Sick of It dizilerine onay verdiğini de açıkladı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER