Atv, 24 yaşında: İyi ki doğdun Atv!

Atv, 24 yaşında: İyi ki doğdun Atv!
Takvimler 9 Eylül 1993'ü gösterdiğinde yayın hayatına başlayan atv, bugün tam olarak 24 yaşını doldurdu. 24 yıldan beri imza attığı ilklerle, televizyon izleyicisinin tutkunu olduğu dizileriyle, reyting rekorları kıran programlarıyla atv'nin, Türk televizyon tarihine damgasını vuran, pek çok ilke imza atan bir kanal olduğu yadsınamaz.

Türkiye'deki popüler dizi izleme alışkanlıklarını doğru analiz eden atv, “Dizi atv’de izlenir” sloganının doğruluğunu izlenme oranlarıyla da her defasında kanıtladı. atv ekranlarında yayınlanan diziler, hem birçok ödülün sahibi oldu, hem de izleyicinin büyük ilgisi ile unutulmayanlar arasına girdi. 24 yıldır yayında olan kanal, Türk televizyon tarihinde büyük izler bırakan ve hala özlemle anılan, “Bir İstanbul Masalı”,"İkinci Bahar", “Asmalı Konak”, “Hatırla Sevgili”, “Elveda Rumeli”, "Sıla", "Ezel", "Avrupa Yakası" gibi say say bitiremeceğimiz dizileri izleyiciyle buluşturdu. 

Yakın dönemde Karadayı, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Aşk ve Mavi gibi dramalarla ve yarışma/program formatlarıyla seyircinin nabzını tutmayı başaran kanala nice 24 yıllar dileriz!

İyi ki doğdun Atv!


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER