Gotham'da Professor Pyg'i canlandıracak isim belli oldu

Gotham'da Professor Pyg'i canlandıracak isim belli oldu

FOX kanalının dördüncü sezonuyla ekrana gelmeye hazırlanan Gotham'ın yeni sezonuna DC Comics'in tanınmış kötülerinden birisi daha gelmeye hazırlanıyor.

Fringe'te canlandırdığı Observer karakteriyle bilinen Tony ödüllü aktör Michael Cerveris, Professor Pyg'i birden fazla bölümde canlandıracak. Asıl ismi Lazlo Valentin olan karaker çizgi romanlarda Dollotrons isimli maske giyen bir grubun lideri olarak biliniyor.

Kariyerinde The Good Wife ve The Tick gibi dizileri de olan aktör için Gotham'ın yapımcılarından Danny Cannon amatör olduğu zamanlardan beri yakın arkadaş olduklarını ve onun film okulundaki mezuniyet filminde bile oynadığını belirtti.

Gotham'ın yeni sezonu öncesi kadroya Crystal Reed, Marina Benedict ve Benjamin Stockham'ın katıldığı haberi de gelmişti. Teen Wolf ile bilinen Reed, Don Falcone'nin kızı Sofia Falcone'yi oynayacak. Benedict, birçok karakterin yolunun düşeceği The Narrows'taki bir dövüş kulübünü yöneten Cherry isimli karakteri oynayacak. Stockham ise Bruce'un yeni tanıştığı ve ona bir sorunda yardım eden bir Alex'i canlandıracak.

Gotham, yeni sezonuyla 21 Eylül'de ekrana dönecek ve bundan sonra perşembe günü yayınlanacak. Yeni sezonun tanıtımını bu haberimizde bulabilirsiniz.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER