NBC, Zeyna'yı ekrana döndürmekten vazgeçti

NBC, Zeyna'yı ekrana döndürmekten vazgeçti

NBC kanalı tam ismi Xena: Warrior Princess olan ve ülkemizde Zeyna ismiyle bilinen diziyi ekrana geri döndürmekten vazgeçtiğini açıkladı.

Kanalın senarist Javier Grillo-Marxuach (Lost) ile yolları ayırmasından birkaç ay sonra NBC yöneticilerinden Jennifer Salke projeye devam etmeme kadarı aldıklarını belirtti. "Şu an hiçbir ilerleme yok. Birkaç materyale baktık ve bu noktada diziyi geri döndürmek için yeterli değil. Asla demiyorum ama şu an için proje öldü."

1995-2001 arasında devam eden dizinin geri dönmesi fikri birkaç ay önce ortaya çıkmış, orijinal dizinin yaratıcılarından Rob Tapert ve Sam Raimi de projeye katılmıştı. Hatta Ash vs. Evil Dead'de oynayan Lucy Lawless proje gerçeğe dönüştüğü takdirde oynamayacağını ama dönmesi ihtimalinin heyecan verici olduğunu belirtmişti.

Ancak Grillo-Marxuach, nisan ayında kreatif farklılıklar nedeniyle diziden ayrılık kararı aldı. Bunun başlıca nedeni ise onun Xena ve Gabriel arasındaki romantik ilişkinin dizi geri döndüğünde işlenmesini istemesiydi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER