Suits'in uzantı dizisi için hazırlıklar resmen başladı

Suits'in uzantı dizisi için hazırlıklar resmen başladı

Resmi haber geldi: USA Network, popüler dizisi Suits'in uzantısı olacak yeni dizi için hazırlıklara başladı. Dizinin başrolünde Gina Torres yer alacak ve onun karakteri Jessica Pearson karakteri üzerine kurulu bir proje hazırlanacak.

Projenin uzantı özelliğini kazanacağı bölüm, Suits'in gelecek yıl yayınlanacak yedinci sezon finali olacak. Yedinci sezon finalinin ilk çeyrek içinde yayına girmesi planlanıyor. Kanaldan onay alıp almayacağı belli olmayan uzantı projeyi, Suits'i de hazırlayan Aaron Korsh yapımcı ortağı Daniel Arkin ile birlikte hazırlayacak.

Uzantı olacak sezon finali bölümünde Harvey, Donna, Mike, Rachel ve Louis, Chicago'daki yeni hayatına adapte olmaya çalışan Jessica ile bir araya gelecekler. Chicago'daki politikanın kirli dünyasına girmekle zorlanan Jessica, kendi zekası ve güvenilir dostlarının desteğiyle yeni olduğu bölgede yolunu bulmaya çalışacak.

Torres, altıncı sezonun ortasında Los Angeles'ta ailesiyle daha fazla vakit geçirebilmek için diziden ayrılma kararı almıştı. Sonrasında ise dizide aralıklarla görünmeye başlamıştı. Dizi bittikten sonra ABC'nin ikinci sezon sonunda iptal olan draması The Catch'te yer aldı.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER