Olağanüstü Arabalar ikinci sezonuyla sınırları zorluyor!

Olağanüstü Arabalar ikinci sezonuyla sınırları zorluyor!

Arabalara düşkün, makineler konusunda uzman iki kafadar sıradan arabaları sıradışı koşullara uygun bir şekilde dönüştürmek için National Geographic ekranlarına dönüyor. “Olağanüstü Arabalar” 2. sezon bölümleriyle 28 Temmuz’dan itibaren her cuma saat 22.00’de National Geographic’te meraklılarıyla buluşuyor.

Makine uzmanları Shane ve Dan, “Olağanüstü Arabalar”ın ikinci sezonu ile National Geographic ekranlarına geri dönüyor. Sıradan arabaları yarış pistine çıkacak hale getirmekteki becerileri ile tanınan ikili, arabaların sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Kısıtlı bir sürede harikalar yaratmaları beklenen Shane ve Dan, üstlerindeki tüm baskıya ve karşılarına çıkan sayısız aksiliğe rağmen lüks otomobilleri uyumlu olmadıkları koşullara hazırlıyor, 300 km hızla giden Masserati’den buz üstünde adeta dans eden Porsche’ye kadar pek çok efsanevi sonuca imza atıyorlar.

Mükemmellik kavramının sınırlarını zorlayan “Olağanüstü Arabalar” ikinci sezonuyla 28 Temmuz’dan itibaren her cuma saat 22.00’de National Geographic’te!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER