Friends from College ve To the Bone 14 Temmuz'da Netflix Türkiye'de!

Friends from College ve To the Bone 14 Temmuz'da Netflix Türkiye'de!
Temmuz yapımlarını ekrana getirmeye devam eden Netflix Türkiye, 14 Temmuz'da izleyicilerini dört yeni yapımla buluşturmaya hazırlanıyor. Ayrıca platformun sevilen ve başarılı dizisi House of Cards da beşinci sezonuyla 16 Temmuz'da Netflix'e de gelmiş olacak.

* Friends from College (Dizi)

Sıkı dost olan bir grup üniversite arkadaşı, mezun olduktan yirmi yıl sonra tekrar bir araya gelir ve geçen yılların aşkı daha kolay hâle getirmediğini fark eder. Keegan-Michael Key, Cobie Smulders, Fred Savage ve Billy Eichner oyuncu kadrosunda göze çarpan isimlerden.


* To the Bone (Film)

Anoreksiya nervoza hastası 20 yaşındaki Ellen, sıra dışı bir doktorun yönetimindeki grup evinde kendini keşfedeceği üzücü -ve kimi zaman eğlenceli- bir yolculuğa çıkar. Emmy adayı yazar Marti Noxon (UnREAL), başrolünde Lily Collins'in olduğu bu dramayla ilk kez film yönetmenliği yapıyor. Kadroda Keanu Reeves ve Carrie Preston da bulunuyor.


* Chasing Coral (Belgesel)

Dalgıçlar, bilim adamları ve fotoğrafçılar, dünya genelindeki mercan kayalıkların kayboluşuyla ilgili epik bir su altı kampanyası başlatıyorlar.


* Buddy Thunderstruck: Çılgın Fikirler (Çocuk)

Kamyon yarışı şampiyonu köpek Buddy ve onun en iyi arkadaşı teknisyen gelincik Darnell, "belkiler"i elden geçirip çeşitli çılgın numaraları test ediyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER