DISCOP faaliyet alanını genişletmeye devam ediyor

DISCOP faaliyet alanını genişletmeye devam ediyor
DISCOP, film, televizyon ve dijital içerik imtiyazını genişletmeye devam ediyor.

Yapılan yeni açıklamaya göre 2019 yılının sonuna kadar iki DISCOP marketi daha portföye eklenmiş olacak. Bunlardan ilki 2018 içinde kurulacak olan, Doğu Afrika'nın hızla büyüyen film, televizyon ve digital içerik merkezi Zanzibar'da olacak. Diğeri ise 2019'da Çin, Hindistan ve Endonezya ile birlikte dünyanın en gelecek vaad eden tekil eğlence sektörlerinden birisi olan Nijerya şehri Lagos'ta yer alacak.

DISCOP marketleri 1991'den beri varlar ve ilk başlarda eğlence sektöründeki şirketlere Sovyetler Birliği'ndeki fırsatları değerlendirmesine yardım ettiler. Abidjan, Dubai ve Johannesburg gibi şehirlerle birlikte genişlemeye başlamasıyla birlikte şimdilerde şirketlere alım, satım ve ortak prodüksiyon konusunda yardım ediyorlar. Üstelik bunu yeni teknolojilerin, modern altyapıların ve artan gelir büyümesinin olduğu 115 hızlı ülkeye ulaşmış bir şekilde gerçekleştiriyorlar.
DISCOP'un kurucusu Patrick Zuchowicki duyurunun ardından "Bu ülkeler gelecek beş yıl içinde özellikle bölgesel ticaretten olmak üzere global satış gelirlerinin %35'ini temsil edecekler. O zamanda yılda beş DISCOP ile birlikte şimdikinin üç katı olan 6000 delegeye ulaşmayı hedefliyoruz." şeklinde konuştu.

DISCOP Zanzibar ve DISCOP Lagos'un kendi kişilikleri, formatları ve programları olacak. İki yeni market ve diğerleri arasında kültürler arası köprüler kurulacak. Her DISCOP'tan önce bütün delegelere özdeş araştırma, tanıtım, buluşma organizasyonu ve sehayat planlanması hizmetleri de sağlanacak.
Yeni gelişmelerle ilgili daha fazla bilgi DISCOP'un Johannesburg kolunun son günü olan 27 Ekim'de gerçekleşecek basın konferansıyla duyurulacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER