Tatların Aşkı birbirinden farklı lezzetlerle 24KITCHEN'da başlıyor!

Tatların Aşkı birbirinden farklı lezzetlerle 24KITCHEN'da başlıyor!

İsrailli Sarit Packet-Itamar Srulovich çiftinin anneannelerinin tariflerini yeniden yorumladıkları "Tatların Aşkı", birbirinden lezzetli tatlarla 30 Haziran'dan itibaren her Cuma saat 23.00'te 24KITCHEN'da.

Uzun zaman önce İsrail'deki hayatlarını bırakıp yenilik arayışıyla çıktıkları Avrupa yolculuğunda kendilerini Londra'da bulan Sarit Packer ve Itamar Srulovich çiftinin ilginç ve aşk dolu hikayesi lezzetli tarifler eşliğinde 24KITCHEN ekranlarına geliyor. Avrupa seyahatlerinin ilk durağı olan Londra'da kalan ve başka ülkeleri keşfetmek yerine Londra'ya yerleşmeyi seçen çift, orada açtıkları Honey&Co. isimli restoranda orta doğu lezzetlerini İngilizlerle buluşturuyor. Anneannelerinden öğrendikleri tarifleri yeniden yorumlayarak birbirinden farklı yemekler hazırlayan çiftin gürültülü ve neşeli hikayesinin yanında lezzet dolu tarifleri "Tatların Aşkı" ile izleyicilerin beğenisine sunuluyor.

Yemeğe duydukları aşkı birbirlerine duydukları aşkla birleştiren çiftin hikayesi Tatların Aşkı 30 Haziran'dan itibaren her cuma 23.00'te 24KITCHEN'da.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER