Lucy Liu, Difficult People dizisinin kadrosuna katıldı

Lucy Liu, Difficult People dizisinin kadrosuna katıldı
CBS kanalında yayınlanan Elementary dizisiyle izleyici karşısına çıkan Lucy Liu, Diffcult People dizisinin kadrosuna da katıldı.

Online yayın platformlarından Hulu'da yayınlanan dizinin üçüncü sezonu 8 Ağustos'ta başlayacak ve 10 bölüm sürecek. Oyuncu, Billy Eichner ve Julie Klausner'ın başrolünde olduğu dizinin birden fazla bölümünde yer alacak.

Liu dizide Veronica isimli başarılı ama ahlaki olarak yozlaşmış bir kadını oynayacak. Editör olan Veronica, Marilyn'e kitabını yayınlaması için bir şansı verecek. Diziye daha önce de Billy'nin ilk ciddi erkek arkadaşını oynaması için John Cho katılmıştı.

Difficult People, 30'larına gelmiş ve çevresindeki arkadaşları hayatlarında gayet iyi işler çıkarırken kendileri ilişkilerinde ve kariyerlerinde zorluk yaşayan iki arkadaşın hayatını anlatıyor.

Altıncı sezon onayını CBS'ten alan dizi, sezon ortasında yayınlanmak üzere kanala geri dönecek. Elementary'de Joan Watson'ı oynayan oyuncunun filmografisinde Charlie's Angels, Ally McBeal ve Kill Bill gibi yapımlar da bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER