Slasher ikinci sezonuyla geri dönüyor

Slasher ikinci sezonuyla geri dönüyor
Seri katil dizilerinden birisi olarak ilk sezonuyla ekrana gelen Slasher, ikinci sezonuyla ekrana geri dönüyor.

Dizinin ilk sezonu geçtiğimiz yıl ekrana gelmiş ve sezon sekiz bölüm sürmüştü. Amerika-Kanada ortak yapımı olan dizi, Chiller (Amerika) ve Super Channel (Kanada) ikilisinde yayınlanmış ve yedi ölümcül günaha uygun olarak her bölümde birini öldüren bir seri katilin yaptıkları anlatılmıştı.

Dizinin ikinci sezonu da sekiz bölümden oluşacak, ismi ise Slasher 2: Guilty Party şeklinde duyuruldu. Başlamadan önce antoloji olacağı duyurulan dizinin ikinci sezonunda Leslie Hope başrolü üstlenirken; Dean McDermott, Christopher Jacot ve Jefferson Brown ise ilk sezonda olup da yeni karakterlerle geri dönecek oyuncular oldu. Geçtiğimiz sezonun başroloyuncusu Katie McGrath şimdilerde Supergirl dizisinde oynuyor.

Çekimleri Kanada'daki Orangeville'de yapılan sezonun yeni oyuncuları arasında Kaitlyn Leeb (Shadowhunters), Ty Olsson (The 100, Supernatural), Sebastian Pigott (Revenge, Being Erica) ve Paulino Nunes (Shadowhunters) gibi isimler bulunuyor.

Sezonun konusu ise birkaç yıl önce yaz kampında çalışırken bir suç işleyen bir grup arkadaşın, kış ortamında aynı bölgeye geri dönmüşken içlerinden birisinin öldürülmesi ve sakladıkları sırların ortaya çıkmaya başlaması üzerine kurulu. Dizinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağı henüz açıklanmadı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER