Yılmaz Erdoğan bu sezonun İstanbul’daki son gösterisinde Zorlu PSM’de ‘Münaşaka’ edecek!

Yılmaz Erdoğan bu sezonun İstanbul’daki son gösterisinde Zorlu PSM’de ‘Münaşaka’ edecek!
Zorlu PSM, BKM organizasyonuyla Yılmaz Erdoğan’ın tek kişilik oyunu “Münaşaka”ya ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Yılmaz Erdoğan, 12 yıl aradan sonra sahnelere döndüğü fenomen gösterisi “Münaşaka” için bu sezon İstanbul’daki son performansını 2 Haziran Cuma akşamı Zorlu PSM Ana Tiyatro’da gerçekleştirecek.

Kendi gözünden dijital teknolojiyi, sosyal medyayla ilgili güçlü tespitlerini ve kendisine dair merak edilen sorulara vereceği cevaplarla seyirciyi çok komik ve hakiki bir yolculuğun içine alan Yılmaz Erdoğan, her gösterisinde yeni bir hikaye kattığı ‘Münaşaka’ ile Zorlu PSM sahnesinde izleyenlere kahkaha dolu, unutulmaz saatler yaşatacak.

Sahneye kurulan dev bir bilgisayarı gösterinin bir parçası haline getiren Erdoğan, zaman zaman ekrana yansıtılan görüntüler üzerine yaptığı yorumlarla da seyircilere keyifli dakikalar yaşatacak.

Etkinlik biletlerine, www.biletix.com ve www.zorlupsm.com ile Zorlu PSM gişelerinden ulaşmak mümkün.

Bilet Fiyatları: 1. Kategori –Tam: 170 TL, Öğrenci: 136 TL // 2. Kategori–Tam: 130 TL, Öğrenci: 104 TL // 3. Kategori – Tam: 110 TL, Öğrenci: 88 TL // 4. Kategori – Tam: 85 TL, Öğrenci: 68 TL // 5. Kategori Tam: 60 TL, Öğrenci: 48 TLBİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER