Master of None ve Anne with an E 12 Mayıs'ta Netflix Türkiye'de başlıyor!

Master of None ve Anne with an E 12 Mayıs'ta Netflix Türkiye'de başlıyor!
Mayıs ayı yapımlarını izleyici karşısına çıkarmaya devam eden Netflix Türkiye, 12 Mayıs'ta iki yeni dizi, birer orijinal film ve belgeselle daha izleyici karşısına çıkacak.

* Anne with an E

CBC ve Netflix'in ortak yapımı olan dizinin sezonu yedi bölümden oluşuyor. Kanada'da Anne ismiyle yayınlanan dizi, Netflix'te ise bu isimle yayına girecek. 1890'ların sonunda geçen hikayede yanlışlıkla yaşlı bir kadınla onun yaşına yakın erkek kardeşine evlatlık olarak gönderilen 13 yaşındaki Anne'in yeni hayatında başından geçenler anlatılıyor.


* Master of None

İkinci sezonuyla geri dönen dizide Dev, oyunculuk kariyerine hızlı bir başlangıç yapmaya ve farklı insanlardan oluşan arkadaş grubunun yardımıyla flört oyununu ilerletmeye çalışıyor. İtalya'nın parke taşlı sokaklarından New York'un çatı katı barlarına uzanan yolculuğunda Dev'i; zevkler, zorluklar ve saçmalıklarla dolu yepyeni bir dünya bekliyor. Aziz Ansari'ye Altın Küre ve Emmy adaylığı getiren dizi, Komedi Dizisi kategorisinde En İyi Senaryo Emmy ödülünü kazandı.


* Sahara

Çocuk ve aile filmi olarak ekrana gelmeye hazırlanan Sahra Çölü'nde yeni sevgilisi kötü niyetli bir yılan oynatıcısı tarafından alıkonulan genç bir kobra ve en yakın arkadaşı olan akrep çölde vahşi bir kurtarma görevine atılır. Bu heyecanlı macerada âşık genç Ajar, rüyalarında gördüğü yılan kızı kurtarmak için arkadaşlarıyla birlikte çölde cesur bir yolculuğa çıkıyor.


* Get Me Roger Stone

Trump'ın tahmin edilemez yükselişini sağlayan ekibin parçalarından Roger Stone'un yükselişini, düşüşünü ve yeniden doğuşunu anlatan belgeselin merkezinde Roger Stone'un kendisi yer alıyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER