Sektörde bir ilk: PH7 Talent kuruldu!

Sektörde bir ilk: PH7 Talent kuruldu!
Türkiye'de hızla yükselen ve dünyaya açılan eğlence sektörü pazardaki etkisini artırıp, söz sahibi olmaya başladıkça, ülkemizdeki yerel yapılanmaların dünyaya açılmayı hedefledikleri ve bu konuda bazı atılımlara giriştikleri uzun zamandır sektör kulislerde konuşuluyordu.

Nihayet bu yapılanmalardan biri PH7 Talent adıyla ortaya çıktı. PH7 Talent, Türkiye'de kendi alanlarında bilinen ve önde gelen firmalar olan GNL Entertainment, ID İletişim ve Sprint'le de iş ortaklığı kurarak, müzik, film, tv ve spor sektörlerinin önde gelen isimlerinin temsilciliği ve menajerliği bağlamında yurt içi ve yurt dışında hizmet vermeyi hedefliyor.

Eğlece sektöründe çok uluslu güç birleşimini hedefleyerek yenilikçi bir oluşuma imza atan ve dünya devi spor ve eğlence ajansı CAA (Creative Artists Agency)'nin de Türkiye’deki stratejik ortağı olan PH7 Talent'ın anlaşma imzaladığı ilk oyuncu uluslararası birçok projede yer alan genç oyuncu Kerem Bürsin oldu.
PH7 Talent'in iş ortakları kimlerdir?


GNL Entertainment
Merkezi İstanbul Türkiye olmak üzere, Avrupa ofisi Köln Almanya’da ve Amerika ofisi Los Angeles’ta bulunan şirketler grubudur.2005’te kurulduğundan bu yana bünyesine eğlence sektörünün birçok dalını ekleyerek başarılı bir şekilde büyümektedir. GNL Entertainment Group içinde Sanatçı Menajerliği, Müzik Yapım, Edisyon, Yabancı Sanatçı & Ünlü Ajansı, Uluslararası Konser Organizasyon & Prodüksiyon, Etkinlik Prodüksiyonu bulunmaktadır. GNL Entertainment eğlence sektöründe Türkiye’de 360 derece hizmet veren tek firmadır.

ID İletişim
Türkiye'nin en önde gelen menajerlik, sanatçı temini ve basın ilişkileri ajanslarından olan ID, 2002 yılından bu yana Türkiye eğlence sektöründe faaliyet göstermektedir. ID, portföyündeki sanatçıların menajerlik, basın ilişkileri ve sosyal medya danışmanlığını yürütmenin yanı sıra TV dizileri ve sinema filmleri için de hizmet vermektedir.

Sprint
Sprint uzmanlık alanı spor yatırımları olan bir danışmanlık şirketidir. Markalara, spor kurumlarına ve sporculara kurum temsilciliği, yetenek temsilciliği ve sponsorluk yönetimi alanlarında hizmetler sunmaktadır.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER