MIPTV: Beta ve Telefonica'dan iki yeni dizi geliyor

MIPTV: Beta ve Telefonica'dan iki yeni dizi geliyor
Velvet
Alman prodüksiyon şirketi Beta Film ve İspanyol telekomünikasyon şirketi Telefonica, dili İspanyolca olacak iki yeni dizi için anlaşma yaptı. Anlaşmanın imzalanması Cannes'da devam eden MIPTV kapsamında gerçekleşti.

Dizilerin ilki, 2014-2016 arasında dört sezon yayınlanan dönem dizisi Velvet'in uzantısı olan Velvet Collections. 1950'lerin İspanya'sındaki modaya odaklanan dizinin uzantısı ise Barcelona'da görkemli bir alışveriş merkezi açmaya hazırlanan Marquez klanındaki gelecek jenerasyon moda tasarımcılarına odaklanacak. Velvet dizisi 100'dan fazla bölgeye satıldı ve oldukça başarılı oldu. Lionsgate de dizinin Amerikan uyarlamasını yapmayı planlıyor. Velvet Collections'ın ilk sezonu 10 bölüm sürecek.

The Zone ise Fukushima benzeri nükleer felaketle sarsılan küçük bir İspanyol kasabası üzerine kurulu. Sekiz bölümlük dizinin merkezinde Komiser Hector Uria yer alacak. Birçok kişinin öldüğü kazadan kurtulan Uria korkunç kazayı araştırma işine girişecek.

Beta, iki dizinin de dünya dağıtımını üstlenecek ve dizileri bu Sonbahar'da Cannes'da yapılacak MIPCOM'a getirmeyi planlıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER