Cesur ve Güzel'de büyük aşk bitiyor mu?

Cesur ve Güzel'de büyük aşk bitiyor mu?
Ay Yapım imzalı ‘Cesur ve Güzel’in yeni bölümünde Cesur ve Sühan'ın büyük aşkı en büyük sınavdan geçiyor. Ekranların rüya çifti Cesur ve Sühan'ın istemeden de olsa gerçekleşen boşanma davaları hem âşıkları hem de izleyenleri etkileyecek.
 
Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün rol aldığı ‘Cesur ve Güzel’in merakla beklenen yeni bölümünde  her fırtınaya göğüs geren Cesur ve Sühan'ın gözyaşlarını tutamadığı duygu yüklü ayrılık konuşması ekrana gelecek. Bölümde verdiği intikam savaşına rağmen Sühan'dan ayrı kalmak istemeyen Cesur aşkına yeniden kavuşmak için harekete geçecek.
 
CAHİDE'NİN YALANLARINI BÜTÜN AİLE ÖĞRENİYOR!
 
Cahide’nin sırlarının ortaya çıkması, Korludağ Ailesi’ni sarsacak. Hayatının en büyük darbesini alan Korhan, babası Tahsin Korludağ’ın acı sözleriyle yeni bir yıkım yaşayacak. Korhan’ın yaşadıkları karşısında alacağı tehlikeli karar herkesin hayatını derinden etkileyecek.
 
‘Cesur ve Güzel’in merakla beklenen yeni bölümünde Cesur, Sühan’ı yeniden geri kazanabilecek mi?, Korhan’ın nasıl bir karar verecek?, Cesur’un, Tahsin Korludağ ile ilgili planları neler? gibi sorular yanıt bulacak.
 
‘Cesur ve Güzel’in yeni bölümü 30 Mart Perşembe saat 20:00’da Star TV’de ekranlara gelecek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER