Showtime'dan iki yeni dizi geliyor: I'm Dying Up Here ve Guerrilla

Showtime'dan iki yeni dizi geliyor: I'm Dying Up Here ve Guerrilla

Amerika'nın kaliteli dizileriyle bilinen kanallarından Showtime, iki yeni dizi ekrana getireceğini açıkladı: I'm Dying Up Here ve Guerrilla.

Sky Atlantic kanalını ortak yapımcı, John Ridley‘nin de yaratıcı ve yapımcı olduğu Guerrilla‘nın 16 Nisan'da altı bölümlük sezonuyla ekrana gelmeye hazırlanıyor. Başrollerinde Idris Elba‘nın ve Freida Pinto'nun yer aldığı dizi 1970'lerde Londra'da geçecek.

Politik suç nedeniyle hapse giren bir çift dışarı çıktıktan sonra rahat durmayıp bir yeraltı grubu oluşturarak siyahi aktivizmine karşı bir grubu hedef alıyor. Dizi ayrıca ikilinin ilişkisine de odaklanacak.

I'm Dying Up Here ise yapımcıları arasıda Jim Carrey'in de yer aldığı, William Knoedelseder’in aynı isimli kitabından esinlenilerek hazırlanan bir yapım.

Hikayesi Los Angeles'ta ve yine 70'li yıllarda geçecek olan komedi dizisi, birçok ünlü isminin kariyerine başlamasını sağlayan komedi sahnelerinden birisinde geçecek.

Bu komedi kulübünün sahibi Goldie'nin ve mekanda stand-up yapan, yapmaya gelen yeni komedyenlerin başından geçenler anlatılacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER